Kategoriler
Uncategorized

Adrasan balık restoran

“Ademin yeri restoran”

Adrasan’da 1988 yılından beri restoran hizmeti vermekteyiz. Balık ve deniz mahsülleri yanında her türlü meze ızgara çeşitleri ile sizlere lezzetli bir sofra kuruyoruz.

Sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve akşam sofrası ne isterseniz bize uğrayın ağzınızın tadı ile yiyin için. Adrasan’da deniz balığı bulabileceğiniz nadir yerlerden biri olan işletmemizde damak tadınıza uygun birşeyler mutlaka bulacaksınız. Doğum günü, dostlarla kutlama, grup yemekleri için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Kategoriler
Uncategorized

Adrasan tekne turu

Adrasan’da Suluada tekne turu, koylar turu, özel tur, akşam mehtap turu düzenliyoruz. İster günübirlik genel tur ister aileniz ya da arkadaşlarınızla size özel tur yapalım. tekne turları ile de çok meşhur bir yerdir.  Günübirlik yemekli tekne turlarıyla farklı 2 rotada tekne turu yapılmaktadır.

“Suluada turu”

Adrasan koyunun sağ tarafında yer alan bu adada tatlısu kaynağı bulunduğu için Suluada ismini almıştır. Bu adayı asıl meşhur eden özellik ise 2 tane harika sahilinin bulunmasıdır. Bu sahillerden birisi turkuaz rengi suları bembeyaz kumları ile adeta Maldiv adaları görüntüsü vermektedir. Bu yüzden herkes mutlaka en az 1 kez bu adayı görmeli.

“Koylar turu”

Adrasan sahilinin sol tarafında bulunan birbirinden güzel koylara yapılan tur rotasıdır.
Ceneviz koyu, Sazak koyu, Korsan koyu, Akseki koyu bu turda gezeceğiniz koylardır. Bu turda inanılmaz keyifli ve ilginç mutlaka yaşanması gereken bir turdur.

“Mehtap turu”

Adrasan koyu gecede çok güzeldir. Tekne ile koy içinde ay ışığı altında dolaşarak özel kutlamalar ve eğlenceler yapabilirsiniz. Doğum günü evlilik yıldönümü ya da arkadaşlarla unutulmaz bir gece yaşamak için akşamları düzenlediğimiz mehtap turlarına katılabilirsiniz.

Adrasan’a geldiyseniz 2 gününüzü mutlaka bu tekne turlarına ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

“Tekne turuna çıkmak çok kolay bize söylemeniz yeterli ;)”

Adrasan’ın denizini koyalarını adalarını teknemizle keşfedebilirsiniz. İster günübirlik genel tur ister aileniz ya da arkadaşlarınızla size özel tur yapalım.

“Likya teknesi  
Mehmet Yılmaz Kaptan
0537 587 93 60
0538 982 70 07″

Kategoriler
Uncategorized

Likya yolu rotasında Adrasan konaklama yeri

“Likya yolu sizi bekliyoruz”

Ünlü trekking parkuru Likya yolu üzerinde ki en güzel duraklardan biridir. Likya trekking yolunda yürüyenler Adrasan!da konaklama için Ademin yerini seçerler.  Hem temiz hem ucuz fiyatları olan bungalov evlerde raht bir konaklama yapar hem de restoranında harika yemekler yer enerji toplar.

“Yaz kış açığız, bekleriz”

Yaz kış açık olan tesisimiz sizleri ağırlamaktan keyif duyacaktır . Kışında yürüyüşçüleri ve doğa sporları ile uğraşanları dinlenmek için bir şeyler içmek bir şeyler yemek için yerimize bekliyoruz Görüşmek dileği dileğiyle iyi yürüyüşler…

Likya yolunun tam üstünde olan tesisimizde konaklama ve yemek için bekliyoruz.