Kategoriler
Uncategorized

Adrasan tekne turu

Adrasan’da Suluada tekne turu, koylar turu, özel tur, akşam mehtap turu düzenliyoruz. İster günübirlik genel tur ister aileniz ya da arkadaşlarınızla size özel tur yapalım. tekne turları ile de çok meşhur bir yerdir.  Günübirlik yemekli tekne turlarıyla farklı 2 rotada tekne turu yapılmaktadır.

“Suluada turu”

Adrasan koyunun sağ tarafında yer alan bu adada tatlısu kaynağı bulunduğu için Suluada ismini almıştır. Bu adayı asıl meşhur eden özellik ise 2 tane harika sahilinin bulunmasıdır. Bu sahillerden birisi turkuaz rengi suları bembeyaz kumları ile adeta Maldiv adaları görüntüsü vermektedir. Bu yüzden herkes mutlaka en az 1 kez bu adayı görmeli.

“Koylar turu”

Adrasan sahilinin sol tarafında bulunan birbirinden güzel koylara yapılan tur rotasıdır.
Ceneviz koyu, Sazak koyu, Korsan koyu, Akseki koyu bu turda gezeceğiniz koylardır. Bu turda inanılmaz keyifli ve ilginç mutlaka yaşanması gereken bir turdur.

“Mehtap turu”

Adrasan koyu gecede çok güzeldir. Tekne ile koy içinde ay ışığı altında dolaşarak özel kutlamalar ve eğlenceler yapabilirsiniz. Doğum günü evlilik yıldönümü ya da arkadaşlarla unutulmaz bir gece yaşamak için akşamları düzenlediğimiz mehtap turlarına katılabilirsiniz.

Adrasan’a geldiyseniz 2 gününüzü mutlaka bu tekne turlarına ayırmanızı tavsiye ediyoruz.

“Tekne turuna çıkmak çok kolay bize söylemeniz yeterli ;)”

Adrasan’ın denizini koyalarını adalarını teknemizle keşfedebilirsiniz. İster günübirlik genel tur ister aileniz ya da arkadaşlarınızla size özel tur yapalım.

“Likya teknesi  
Mehmet Yılmaz Kaptan
0537 587 93 60
0538 982 70 07″